ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ-ΕΚΛΟΓΕΣ 2021

Εκτύπωση
Κατηγορία: Ανακοινώσεις 2021
Δημιουργήθηκε στις Δευτέρα, 11 Οκτώβριος 2021 18:08
Αρχείο
Download this file (ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ  ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ  2021.doc)ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ 2021.doc50 Kb

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

Αθήνα 11/10/2021

 

Στην Αθήνα σήμερα Δευτέρα 11/10/2021 και ώρα 18:00μ.μ. συνεδρίασε στα Γραφεία του Σωματείου Σωκράτους 51 – 2ος όροφος, η  Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή η οποία εκλέχθηκε από την Γενική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση στις 10/10/2021 με παρόντες:

 

  1. Γαλανού Σπυριδούλα
  2. Σβουρδάκου Ευγενία
  3. Φυτίλα Ευπραξία

 

η οποία αφού εξέτασε τις αιτήσεις των υποψηφιοτήτων και διαπίστωσε  ότι άπαντες πληρούν τις προϋποθέσεις του Καταστατικού του Σωματείου και του Ν. 1264 αποφάσισε ομόφωνα την ανακήρυξη των υποψηφίων για τις επικείμενες εκλογές ως εξής:  

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

ΣΤΙΣ «ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΥΠΕΡΑΓΟΡΕΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ – Σ.Ε.Σ.-Ε.Υ.Σ.»

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ 2021

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

 

  1. ΑΠΟΣΠΟΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Αναστασίου
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του   Βασιλείου
  3. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Θεοδώρου
  4. ΖΟΡΜΠΑ ΑΘΗΝΑ του Βασιλείου
  5. ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Λεωνίδα
  6. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευθυμίου  
  7. ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  8. ΚΥΡΑΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου 
  9. ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Τριαντάφυλλου                                    
  10. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Σταματίου
  11.  ΜΠΑΡΧΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου
  12. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αποστόλου
  13. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Χρήστου                
  14. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου                  
  15. ΠΕΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ελευθερίου
  16. ΡΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σταύρου
  17. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Μιχαήλ                         
  18. ΤΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  19. ΦΕΤΒΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου                 
  20. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου          

 

                                  

                                

 

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

 

  1. ΓΚΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  2. ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Στεργίου
  3. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αθανασίου

 

 

 

ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

 

  1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Θεοδώρου
  2. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευθυμίου
  3. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Σταματίου
  4. ΜΠΑΡΧΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αποστόλου
  6. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
  7. ΣΚΙΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  8. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Μιχαήλ
  9. ΤΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  10. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ Ο.Ι.Υ.Ε.

(Ομοσπονδία Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ελλάδος)

 

 

                                     

  1. ΑΠΟΣΠΟΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Αναστασίου
  2. ΒΑΣΑΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Νικολάου
  3. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του   Βασιλείου
  4. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Θεοδώρου
  5. ΖΟΡΜΠΑ ΑΘΗΝΑ του Βασιλείου
  6. ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Λεωνίδα
  7. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευθυμίου  
  8. ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΚΥΡΑΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου 
  10. ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Τριαντάφυλλου                                    
  11. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Σταματίου
  12.  ΜΠΑΡΧΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου
  13. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αποστόλου
  14. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Χρήστου                
  15. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου                  
  16. ΠΕΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ελευθερίου
  17. ΡΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σταύρου
  18. ΣΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Συμεών
  19. ΣΚΙΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  20. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Μιχαήλ                         
  21. ΤΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  22. ΦΕΤΒΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
  23. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου                      

 

 

 

Τα μέλη της Εφορευτικής Επιτροπής